Міжнародна федерація хокею розділяє два рівня полів для хокею на траві: Глобальний та Національний для різного рівня складності. Компанія CCGrass виробляє покриття для обох видів полів. Міжнародна федерація хокею підтверджує високий рівень якості, яке відповідає FIH Standard продукції CCGrass і рекомендує наші покриття для використання на полях найвищого рівня, таких як Олімпійські ігри або Чемпіонати світу.

Ідеальне поле для хокею на траві, на протязі багатьох років, зберігає колір, гладкість поверхні навіть при щоденному, активному використанні. Саме такого результату добилися фахівці лабораторії CCGrass. Дотримуючи оптимальну гладкість покриття, можна гарантувати точний контроль м’яча, його рівний хід і комфортність гри для гравців.

Компанія CCGrass перша в світі, розробила різні колірні рішення для хокейних полів на будь-який смак. Залежно від завдання, наші клієнти вибирають такий колір, який буде максимально вигідно представляти хокейний майданчик. Наприклад, використання синьої трави підвищило кількість телевізійних переглядів на 34%, в порівнянні зі звичайною зеленою травою.

Штучна трава  Green HF Штучна трава  Green HF