ХАРАКТЕРИСТИКИ

Виробник EvaLine
Країна виробник Україна
Тип М’яка підлога
Колір Бежевий
Кількість складових елементів 10 (шт.)
Стан Новий
Упаковка Термозбіжна поліетиленова плівка
ОСНОВНІ
Тип спортивного покриття Одношаровий
Вид спортивного покриття для підлоги Модульні покриття
Кількість в упаковці шт. 10 пазлів

Додаткові характеристики
Твердість 35 шорА
Щільність матеріалу 100 кг / м3
Розмір 30 * 30 * 1 см

М’яка підлога «Веселка» — підлогове покриття для дитячої кімнати. Радуватиме вас і вашу дитину своїми властивостями і яскравими фарбами.

Матеріал, з якого виготовлена наша м’яка підлога — етиленвінілацетат (ЕВА). Він екологічно безпечний, абсолютно нешкідливий і допускає контакт з шкірою людини і продуктами харчування.

Відмінні теплоізоляційні властивості покриття, зберігає і ефективно відображає тепло тіла, тому малюкові буде тепло і комфортно грати, так як ці властивості надають ефект «теплої підлоги».

Покриття не вбирає вологу і, при необхідності, легко миються, швидко збираються і розбираються. Килимок — пазл можна зібрати в кубик, де дитина буде складати іграшки, або ж будувати з нього своєрідний «будиночок».

Тип кріплення «ластівчин хвіст» дозволяє зібрати будь-яку площу в лічені хвилини і уникнути щілин в стиках при повній мобільності даного покриття.

Так само, у разі пошкодження немає необхідності міняти покриття цілком, досить замінити пошкоджений модуль.

Матеріал — екологічно чистий і безпечний етиленвінілацетат (ЕВА)
Колірна гамма: бежевий
Розмір пазла: 30 х 30 см
Товщина килимка: 10 мм
Тип кріплення: ластівчин хвіст
Щільність: 100 кг / м3
Твердість: 35-40 Шора
Вага пазла: 90 г
Тиснення: невеликий ромб
Країна-виробник: Україна
Характеристики: гіпоалергенний, легко миється, еластичний, не вбирає вологу, підвищені теплоізоляційні властивості, не містить галогену, виготовлений з ЕВА-матеріалу.

Основна сфера застосування — дитячі та ігрові кімнати. Але вона не обмежена тільки цим. М’яку підлогу можна стелити так само в ігрові та спортивні куточки, розвиваючі кімнати, аж до віталень, спалень, і навіть оформлення розважальних центрів і студій.